Вітаємо на офіційному сайті

Кіберполіції України

До завдань кіберполіції входять:

  • Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

Уповноважений підрозділ з питань запобігання корупції в НПУ 

Типове положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 № 706.

 

Методичні рекомендації щодо діяльності уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) з питань запобігання та виявлення корупції», затверджені рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 13.07.2017 № 317.

Наказ Національної поліції України «Про затвердження Положення про Управління з питань запобігання корупції та проведення люстрації Національної поліції України» від 23.02.2017 № 160.

Список відповідальних осіб за реалізацію антикорупційних заходів від центрального органу управління поліції, територіальних, міжрегіональних територіальних органів, державних установ Національної поліції України, затвердженого наказом Національної поліції України від 18.01.2018 № 23.

План основних організаційних та практичних заходів службової діяльності Управління з питань запобігання корупції та проведення люстрації Національної поліції України на І півріччя 2018 року.

Київська Житомир Рівне Луцьк Львів Ужгород Вінниця Чернівці Івано- Фран- ківськ Хмель-ницький Терно- піль Чернігів Суми Харків Луганськ Донецьк Запоріжжя Дніпро Кропивницький Полтава Черкаси Миколаїв Херсон АР Крим Одеса Київ

Департамент Кіберполіції

Національної поліції України