Вітаємо на офіційному сайті

Кіберполіції України

До завдань кіберполіції входять:

  • Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

Ошукала біженців: Одеська кіберполіція викрила на псевдооренді жінку, яка днями сама тікала від обстрілів

Фігурантка отримувала гроші громадян за надання в оренду неіснуючих квартир. За скоєне жінці може загрожувати до восьми років за ґратами.

Правопорушення викрила кіберполіція Одещини спільно із Чорноморським відділом поліції.

З1-річна жителька Харківщини, яка нещодавно сама змушена була тікати від обстрілів, вирішила «підзаробити» на своїх земляках. Волонтери безоплатно надали житло жінці, натомість вона вирішила привласнювати гроші громадян, які, як і вона, рятувалися від війни.

В Інтернеті зловмисниця знаходила авторів оголошень про пошук житла у західних регіонах України. Далі жінка телефонувала громадянам і пропонувала в оренду неіснуючу квартиру у Львові.

Від протиправних дій постраждав харків’янин, котрий намагався врятувати свою родину від постійних обстрілів. Аферистка отримала від нього 17 тисяч гривень на банківську картку в якості передплати, а після - зникла.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Фігурантці може загрожувати до восьми років ув’язнення. Слідчі дії тривають.

Департамент кіберполіції Національної поліції України